serwis

SERWIS

Nasi Serwisanci zamontują komorę u Ciebie i przeprowadzą testy. Dojadą do Ciebie w razie potrzeby, a także dokonają przeglądów.

W Oxymatic® zapewniamy kompleksowy serwis komór hiperbarycznych, gwarantując niezawodność i bezpieczeństwo terapii. Nasz doświadczony zespół serwisowy oferuje dwuletnią gwarancję, dodatkowe plany ochronne, pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do urządzeń zastępczych, aby zapewnić ciągłość leczenia. Wybierając Oxymatic®, wybierasz pewność działania i maksymalne wykorzystanie potencjału terapii hiperbarycznej.

Niezawodny serwis komór hiperbarycznych Oxymatic®

W Oxymatic® rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie niezawodnego serwisu dla naszych komór hiperbarycznych. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi serwisowemu, który specjalizuje się w instalacji, regularnych przeglądach i naprawach awaryjnych, możesz być pewien, że Twoje urządzenia są zawsze w pełni sprawne i bezpieczne.

Wsparcie techniczne i gwarancja jakości

Nasze usługi serwisowe są zawsze dostępne, aby zagwarantować Ci spokój i pewność, że nasz sprzęt do tlenoterapii hiperbarycznej działa na najwyższym poziomie. Standardowo zapewniamy dwuletnią gwarancję, w ramach której przeprowadzamy wymagane przeglądy techniczne. Ponadto w Oxymatic® masz również dostęp do dodatkowych planów ochrony, które pozwalają na rozszerzenie zakresu i wydłużenie okresu obowiązywania gwarancji. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego nadal oferujemy Ci profesjonalne przeglądy techniczne, które są kluczowe dla utrzymania optymalnej kondycji Twojego sprzętu.

Pełne Wsparcie

Dla nas priorytetem jest posiadanie odpowiednich części zamiennych i eksploatacyjnych, aby zapewnić ciągłość działania Twojej komory lub kabiny hiperbarycznej. W przypadku, gdy naprawa na miejscu nie jest możliwa, dostarczymy Ci urządzenie zastępcze, dzięki czemu Twoja terapia nie zostanie przerwana. Dodatkowo, wraz z zakupem komory lub kabiny hiperbarycznej w Oxymatic® uzyskasz kompleksowe szkolenie z obsługi, co zapewnia Ci odpowiednie przygotowanie do wykorzystania pełnego potencjału Twojego nowego sprzętu do HBOT.

Dowiedz się więcej
o szkoleniach Oxymatic®